Sala z cateringiem w Oświęcimiu

Jeśli poszukują Państwo sali, na której będzie można zorganizować piękną uroczystość od A do Z – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zajmujemy się organizacją przyjęć na różne okazje i z chęcią zrealizujemy wymarzone chwile dla gospodarzy oraz ich gości. Nasze doświadczenie z licznymi klientami jest gwarancją udanej uroczystości i zadowolenia wszystkich zebranych na sali. 

Piękna sala dostosowana do Państwa indywidualnych potrzeb

Sala z cateringiem w Oświęcimiu to doskonały wybór na eleganckie i klasyczne przyjęcie. Idealnie nada się zarówno dla mniejszych, jak i większych grup, dzięki możliwości jej indywidualnego dopasowania i dostosowania do potrzeb gości – wyjściowo podzielona jest na dwie mniejsze części (dla 150 i 200 osób), które można połączyć po zdemontowaniu ścianki działowej – dzięki temu przestrzeń pomieści nawet około 350 gości. Sprawdzi się na duże rodzinne imprezy, takie jak jubileusz czy okrągłe urodziny. Pomieszczenie utrzymane w klasycznym, schludnym stylu będzie świetnym wyborem na spędzenie popołudnia oraz wieczoru w gronie najbliższych. Sala z cateringiem w Oświęcimiu to także możliwość zrealizowania pięknego wesela w dowolnym stylu. Z przyjemnością dostosujemy dla Państwa przestrzeń pod wybraną tematykę, aby uroczystość była najpiękniejszym dniem w życiu Pary Młodej. Nasza oferta cateringu powstała w oparciu o ulubione i sprawdzone dania kuchni polskiej, jednak z chęcią dostosujemy ją pod prywatne preferencje organizatorów imprezy.

Sprawdzona organizacja oraz przygotowanie uroczystości

Nasz zespół pracujący na sali z cateringiem w Oświęcimiu to sprawdzeni i doświadczeni pracownicy. Z pasją podchodzimy do obsługi gości, dokładając wszelkich starań, aby czuli się wyjątkowo traktowani i właściwie obsłużeni. Lata doświadczenia w gastronomii i przygotowywaniu imprez zorganizowanych nauczyły nas pracy pod presją czasu, która nie stanowi dla nas problemu. Sala jest zawsze odpowiednio przygotowana od samego początku do końca. Zapewniamy kontakt z naszym organizatorem na każdym etapie przygotowania uroczystości – od wystroju sali, po wybór menu, jak i obsługę przybywających gości do samego końca imprezy. Bez problemu możemy także przygotować specjalne menu, jeśli na liście gości znajdować się będą osoby z alergiami pokarmowymi, bądź prowadzące specjalną dietę, na przykład wegetariańską czy bezglutenową.  Serdecznie zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. Z radością przygotujemy dla Państwa również piękne komunie, eleganckie chrzciny, zorganizowane studniówki, a nawet imprezy firmowe czy spotkania prywatne. Z pewnością zadbamy o każdy szczegół, aby wieczór na pięknej sali był niezapomniany, a goście czuli się komfortowo do samego końca. 

Brak możliwości komentowania