Sala z cateringiem w Bielsko-Białej

Bielsko-Biała jest pięknym miastem położonym na południu Polski. Znajdując się w jego centrum, możesz obejrzeć szczyty górskie piętrzące się dookoła. Być może stoisz przed decyzją o wyprawieniu hucznych urodzin lub imprezy z okazji kolejnej rocznicy ślubu. Może sala potrzebna będzie Ci do zorganizowania wesela, czy chrzcin. Między Oświęcimiem, a Bielsko-Białą znajduje się nasza sala bankietowa, którą wynająć możesz na jakąkolwiek z powyższych okazji. Oprócz tego możemy zająć się cateringiem.

Organizacja każdej uroczystości wiąże się ze szczegółowym zaplanowaniem – między innymi tego, kto na takim wydarzeniu miałby się pojawić, a także, chociażby, co w trakcie jego trwania będzie serwowane do jedzenia. Dlatego skorzystanie z naszych usług będzie gwarancją udanego przyjęcia.

Sala z cateringiem – Bielsko

W naszym obiekcie znajdują się dwie sale. Każda z nich jest od siebie niezależna dzięki dzielącej ich ściance działowej. Jedna nazywa się brylantowa i może pomieścić aż 200 osób. Z kolei drugą nazywamy różaną, jest troszkę bardziej kameralna i pomieści 150. Istnieje możliwość zdemontowania ścianki działowej, a tym samym połączenia obu sal i zorganizowanie przyjęcia do 350 gości.

Wystrój oferowanych przez nas sal jest klasyczny i elegancki, dzięki czemu uczestnicy organizowanego przez Ciebie wydarzenia będą mieli z pewnością miłe wspomnienia. Zadbamy o to, by przystroić dodatkowo nasz obiekt w kwiaty, które przyczynią się do powstania romantycznej atmosfery. Nic nie stoi na przeszkodzie jednak, by nasi pracownicy zaaranżowali salę według Twoich życzeń. Każdego z naszych klientów traktujemy poważnie i indywidualnie, gdyż najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie.

Oprócz wynajęcia sali – mamy dla Ciebie także możliwość skorzystania z naszej oferty cateringowej. W menu będziesz mógł znaleźć najlepsze, a także najpopularniejsze dania polskiej kuchni. Jednak tak samo jak w przypadku wystroju sali – serwowane przez nas jedzenie również chętnie dopasujemy do Twojego gustu i oczekiwań. Zawsze będziemy brać pod uwagę przypadki gości z alergiami, czy takie, które są na jakiejś diecie – wtedy zostaną dla nich przygotowane specjalne dania.

Gwarancja udanej uroczystości

Niezależnie od tego jaki rodzaj wydarzenia chcesz zorganizować, nasza sala będzie interesującym wyborem. Po pierwsze ze względu na swoje urokliwe położenie, po drugie jesteśmy firmą, która zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy mają lata doświadczenia w gastronomii, a także organizacji imprez. Zadbamy o to, by był to dla każdego z gości niezapomniany dzień, włącznie z Tobą.

Brak możliwości komentowania