Sala na imprezy firmowe w Bielsko-Białej

Jesteś właścicielem firmy i na sercu leży Ci dobre samopoczucie Twojego zespołu? Być może zależy Ci na dobrej komunikacji w miejscu pracy? Twoje przedsiębiorstwo istnieje na rynku już od kilkunastu lat i chciałbyś to uczcić? Zbliża się zimowy, świąteczny czas i chciałbyś zorganizować dla swoich pracowników Wigilię? W takiej sytuacji warto byś rozważył organizację tak zwanej imprezy firmowej. Takie wydarzenie pozytywnie wpłynie na relacje społeczne w Twojej firmie – co bezpośrednio składa się na sukces rynkowy. Niezależnie od powodu – dobrze byś takie przedsięwzięcie zrealizował w przestrzeni, która jest do organizacji imprez firmowych przystosowana. Nasza sala znajduję się w Bielanach, w malowniczej okolicy między Bielskiem-Białą a Oświęcimiem.

Carpie Diem – idealne miejsce na organizację imprezy firmowej

Nasza sala uprzednio w odpowiedni sposób przygotowana jest w stanie pomieścić do 350 gości. Istnieje możliwość montażu ścianki działowej. W taki sposób mamy do Twojej dyspozycji nie jedną, a dwie sale. Dzięki temu możemy zaoferować usługę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. Mamy niezwykle duże doświadczenie w organizacji imprez dla wielu gości, więc decydując się na współpracę z nami, masz gwarancję dobrze zorganizowanego wydarzenia. W zależności od tego, jaki charakter będzie miała planowana impreza – zadbamy o przystosowanie przestrzeni w taki sposób, by przebywanie w niej dla każdego z uczestników było przyjemne i komfortowe. Nasza sala jest wystarczająco przestronna tak, aby każdy miał dosyć miejsca do tańca, a także konsumpcji.

Nasza firma zajmuje się także cateringiem, dlatego możemy zapewnić Ci dostęp do świeżych i smacznych potraw, które przygotowane zostaną przez naszych profesjonalnych kucharzy. Doskonale rozumiemy, że każdy odżywia się w różny sposób – dlatego zapewniamy możliwość dostosowania menu dla osób, które są na przykład na diecie wegetariańskiej. Gwarantujemy także dostęp do wybranych alkoholi. Współpracujemy z osobami o wieloletnim doświadczeniu w organizacji imprez takiego typu, więc wedle życzenia możemy zapewnić występ profesjonalnego zespołu lub didżeja.

Sala na imprezy firmowe – Bielsko

Jesteśmy przekonani do tego, że wydarzenie zorganizowane w oferowanej przez nas przestrzeni będzie miło wspominana i pozytywnie wpłynie na stosunki między pracownikami w Twojej firmie. Do Twojej dyspozycji będzie profesjonalna obsługa, która zapewni najwyższy poziom jakości imprezy. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą, a także późniejszego kontaktu.

Brak możliwości komentowania