Sala z cateringiem w Bielanach

Prowadzona przez nas sala z cateringiem w Bielanach od lat oferuje organizację uroczystości o różnym charakterze, umożliwiając gościom oraz gospodarzom urządzanie spotkań i spędzanie niezapomnianych chwil w rodzinnym gronie. Dobrze zorganizowany zespół od początku do końca imprezy dołoży wszelkich starań, aby wydarzenie było jak najprzyjemniejsze. Nasza oferta obejmuje pyszny catering przygotowywany zgodnie z wszelkimi ustaleniami wyłącznie ze świeżych i ekologicznych składników.

Profesjonalna organizacja uroczystości rodzinnych

Zajmujemy się realizacją zamówień cateringowych oraz przygotowywaniem sali na wszelkie uroczystości, które chcą Państwo zorganizować dla najbliższych. Na naszej sali już setki gości świętowało wspólnie urodziny, chrzciny czy komunie najmłodszych oraz organizowało spotkania firmowe dla małych, jak i dużych grup – po demontażu ścianki działowej pomieści nawet do 350 osób. Niezależnie od okazji zawsze dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania organizatora imprezy i jak najlepiej zadbać o przybywających gości. Jesteśmy w stanie przygotować salę zarówno dla większej, jak i mniejszej liczby osób, atrakcyjnie ją przyozdabiając i dbając o wyjątkowy klimat. Oferta przygotowanego przez nas cateringu to najsmaczniejsze tradycyjne dania kuchni polskiej, które przypadną do gustu nawet najwybredniejszym smakoszom. Z chęcią podejmiemy się realizacji wydarzeń tematycznych, kiedy to rodzaj kuchni zostanie wybrany przez Państwa. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu smacznych dań wegetariańskich oraz potraw specjalnych dla osób z alergiami bądź nietolerancjami pokarmowymi. Sala z cateringiem w Bielanach będzie doskonałym wyborem na dobrze zorganizowany dzień w gronie wyjątkowych osób.

Niezapomniane wesele marzeń w naszej sali

Szczególną uwagę przywiązujemy do przygotowywania najważniejszego wydarzenia w życiu dorosłego człowieka. Sala z cateringiem w Bielanach to idealna propozycja na stworzenie niezapomnianej aranżacji wnętrza, zapewnienie pysznych posiłków i świetnej zabawy do białego rana z okazji ślubu. Oferujemy profesjonalną dekorację sali, przygotowanej pod indywidualne potrzeby pary młodej. Nasz organizator przyjęć przeprowadzi państwa młodych przez wszystkie etapy organizacji wesela, aby cały proces był jak najmniej stresujący. Współpracujemy z wieloma kwiaciarniami oraz hurtowniami artykułów dekoracyjnych. Z przyjemnością przygotujemy eleganckie dania degustacyjne jak i polski stół uwielbiany przez wiele osób. Zapoznamy Państwa także z możliwościami przygotowania słodkiego poczęstunku oraz innymi ciekawymi propozycjami atrakcji dla gości uprzyjemniającymi wieczór. Razem z nami przygotowanie uroczystości weselnej pozostanie wyłącznie przyjemnym wspomnieniem. 

Brak możliwości komentowania