Sala na Komunię i Chrzciny w Bielanach

Organizacja tak ważnych rodzinnych uroczystości, jak chrzciny i komunie wymaga odpowiedniej oprawy. Oddając w czyjeś ręce przygotowanie przyjęcia, chcą zapewne mieć Państwo pewność, że każdy element będzie dopracowany, tak aby uniknąć w tym dniu niepotrzebnego stresu i zapamiętać same miłe chwile.

Sala bankietowa – Bielany

Oddajemy do Państwa dyspozycji eleganckie sale przeznaczone na szereg rodzinnych imprez. Ich reprezentatywny charakter, jasne wnętrza i piękne detale tworzą niepowtarzalną oprawę dla organizowanego przez Państwa przyjęcia. Nakrycia stołów oraz pokrowce na krzesłach są białe, przez co sala może być udekorowana w dowolnie wybranym przez Państwa stylu, a uzyskany efekt nadal będzie spójny i estetyczny. Posiadamy okrągłe stoły, które najlepiej sprawdzają się podczas sadzania gości, zapewniając komfortową przestrzeń oraz tworząc atmosferę do swobodnej rozmowy między biesiadnikami. Zastawa, na której serwujemy dania, jest elegancka i wykonana z wysokiej jakości materiałów, przez co stanowi piękną oprawę. Sala na komunię Bielany stawia, więc na wysoką jakość w każdym detalu. Oferowane przez nas menu zawiera zarówno tradycyjne dania kuchni polskiej, jak i nowoczesne oryginalne smaki. Nasz kucharz doradzi Państwu, co zazwyczaj smakuje gościom, jednocześnie będzie też otwarty na Państwa uwagi i sugestie. Podstawowe menu można rozbudować o dodatkowe ciepłe dania czy zwiększyć ilość przekąsek oraz dodatków. Wszystko to, aby stworzyć imprezę dopasowaną do Państwa potrzeb. Zawsze stawiamy na kuchnię przygotowaną ze świeżych składników dobrej jakości.  Sala na chrzciny Bielany jest klimatyzowana, dlatego nie ma obaw, że przy wysokich temperaturach goście nie będą się czuć komfortowo. Instalacja jest regularnie konserwowana, więc zawsze w pełni sprawna i bezpieczna dla zdrowia. 

Sala na komunię i chrzest w Bielanach

Naszym atutem jest miejsce do zabawy dla dzieci. Chcemy, żeby najważniejsi goście takich uroczystości, jak chrzciny czy komunie także czuli się wyjątkowo. Zadbaliśmy więc o bezpieczną dla nich przestrzeń wypełnioną akcesoriami do zabawy i miłego spędzania czasu. Docenią to zapewne rodzice maluchów, którzy chcą uniknąć nudy najmłodszych podczas imprezy. Nasze łazienki wyposażone są w przewijaki, więc konieczne czynności higieniczne można wykonać w intymnej przestrzeni. Oferujemy także pokoje, w których w razie potrzeby można odpocząć, przebrać się czy położyć dziecko spać.  Sala na komunię Bielany jest zlokalizowana w atrakcyjnej okolicy. Dobry dojazd, a także prywatny parking z pewnością docenią zmotoryzowani goście. Zapraszamy do zorganizowania przyjęcia w tym wyjątkowym miejscu.

Brak możliwości komentowania