Sala bankietowa w Bielsku-Białej

Poszukiwanie sali bankietowej jest nie lada wyzwaniem dla każdego, kto chce zorganizować uroczystość rodzinną lub imprezę firmową. Doskonale byłoby, gdyby oprócz sali mieli Państwo do dyspozycji profesjonalną obsługę, która zadba o to, by każdy detal wydarzenia był dopracowany. Jeżeli poszukują Państwo firmy, która ma wieloletnie doświadczenie w branży organizacji wydarzeń – z radością możemy zaproponować nasze usługi. Oferujemy wynajem naszej sali bankietowej w Bielsku-Białej, która pomieści dużą ilość gości. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom, tworząc przyjemną atmosferę i cudowną oprawę każdej imprezy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasza oferta przygotowana jest tak, by każdemu z Państwa móc zaproponować zupełnie indywidualne podejście, a tym samym zrealizować wspaniałe i niezapomniane wydarzenia. Zapraszamy do wynajęcia sali na imprezy okolicznościowe w Bielsku.

Sala bankietowa Bielsko-Biała

Nasza sala bankietowa w Bielsku-Białej jest przystosowana do obsługi imprez okolicznościowych, takich jak:

  • wesela,
  • chrzciny,
  • komunie,
  • 18-stki,
  • studniówki,
  • imprezy firmowe  i wiele innych.

Z nami zorganizują Państwo uroczystość nawet do 350 gości, ciesząc się wyjątkowym klimatem pięknego wnętrza. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesną infrastrukturę wraz z wyposażeniem technicznym. Dzięki temu, że mamy dostęp do wysokiej jakości sprzętu i zatrudniamy doświadczonych fachowców  – możemy umożliwić postawienie ścianki działowej. Będzie to świetne rozwiązanie, gdy oczekują Państwo mniejszej ilości miejsca dla gości. Jednak nie należy się obawiać większej przestrzeni, gdyż tą zawsze gospodarujemy tak, by zapewnić gościom maksymalny komfort. Zatrudniamy specjalistów, którzy bardzo dobrze znają się na swojej pracy. Mamy do Państwa dyspozycji profesjonalnych kucharzy, kelnerów, ekipę sprzątającą, a także osoby zajmujące się muzyką. Nie szukamy dróg na skróty, a każde zlecenia traktujemy priorytetowo. Od tej pory organizacja jakiejkolwiek uroczystości stanie się czystą przyjemnością. Nasza sala bankietowa w Bielsku może być miejscem, gdzie spędzicie Państwo wspaniały czas.

Rozbudowana oferta

Nasza sala na imprezy okolicznościowe w Bielsku znajduje się w przepięknej, malowniczej okolicy. Niewątpliwie jest to aspekt, który dla wielu z Państwa będzie ważny. W końcu niektórzy palą papierosy i dobrze, by po wyjściu z sali witało ich świeże powietrze, a także ładne widoki. Staramy się zadbać o każdy najmniejszy szczegół, tak aby sprostać wymogom każdego klienta. W naszym obiekcie skorzystają Państwo z dwóch niezależnych sali, które pomieszczą do 150 osób – sala różana oraz do 200 osób – sala brylantowa. Po zdemontowaniu ścianki możliwe jest zorganizowanie przyjęcia lub spotkania nawet na 350 osób. Oczywiście zapewniamy też nowoczesny system klimatyzacji i ogrzewania, a zaplecze techniczne daje pewność komfortowej zabawy i przeprowadzenia szkoleń oraz konferencji. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania, także dotyczące budżetu na zorganizowanie imprezy. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę odnośnie tego, jak zadowolić gości na imprezie. Z nami stworzą Państwo niezapomnianą przestrzeń do zabawy, co będzie można wspominać przez całe życie.

Bez względu na to, czy pragną Państwo zorganizować wesele, komunię czy inną uroczystość, zachęcamy do odwiedzenia naszej sali bankietowej w Bielsku-Białej. Bez problemu zorganizujemy imprezę, na której bawić się będą goście w każdym wieku. Wspólnie dobierzemy menu i oprawę muzyczną oraz dekoracje sali, mając na względzie oczekiwania każdego klienta. Carpe Diem to doskonały wybór dla każdego, kto chce zaznać wygody połączonej z luksusem i kompleksową obsługą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą dopasują Państwo do własnych potrzeb i oczekiwań. Służymy pomocą na każdym etapie organizacji wesela, imprezy firmowej czy też innego wydarzenia. Cechuje nas pełen profesjonalizm i rzetelne podejście do każdego zadania. Posiadamy wiedzę i doświadczenie. Nasi dotychczasowi klienci, a także ich goście, którzy mieli okazję skorzystać z oferowanej przez nas sali bankietowej w Bielsku – chwalą sobie poziom obsługi, a także sam lokal.

Brak możliwości komentowania